Bezpłatne szkolenia z EDM – rozszerzony zakres szkoleń

Szanowni Państwo,

informujemy, że zakres szkoleń realizowany w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”  został rozszerzony o zagadnienia związane z dostępem do świadczeń medycznych uchodźcom z Ukrainy.

Przypominamy, że za udział w szkoleniach przysługuje 5 punktów edukacyjnych. Punkty edukacyjne może otrzymać każdy lekarz oraz lekarz dentysta, który weźmie udział w szkoleniu i wypełni dokumentacje poszkoleniową. Zaświadczenie o przyznanych punktach edukacyjnych zostanie wysyłane drogą mailową, na adres podany do rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Centrum. To doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy dotyczącej wdrażanych w systemie ochrony zdrowia, centralnych rozwiązań informatycznych, w tym szczególnie w zakresie raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Wszelkie szczegóły dotyczące prowadzonych szkoleń, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu można znaleźć na stronie Projektu pod adresem https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/. Szpitale oraz podmioty POZ i AOS, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji https://akademiaedm.cez.gov.pl/signin

W razie pytań prosimy o kontakt:

  • e-mail: akademiaedm@cez.gov.pl
  • Infolinia – tel. 19457 wew. 8 – pomoc świadczona jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu (również w święta).

image003image005image007