Finał Plebiscytu „ESKULAP 2015”

Jesteśmy szczerze szczęśliwi i dumni, że Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu zdobył wysokie 3 miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego „Eskulap 2015” w kategorii „Najbardziej Przyjazny Szpital/Klinika Wielkopolski 2015”. W uroczystości wręczenia tego zaszczytnego wyróżnienia, które odbyło się 21 stycznia 2016 r. w Sali Senatu U.M. w Poznaniu, uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele wągrowieckiego szpitala. Partnerami akcji byli m.in. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Polska Rada Ratowników Medycznych, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu. Nagrodę wręczyli nam J.M. prof. dr hab. med. Jacek Wysocki, Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz pan Leszek Waligóra – zastępca Redaktora Naczelnego Głosu Wielkopolskiego.
Pragniemy przy tej okazji serdecznie podziękować naszym Pacjentom, Przyjaciołom oraz Sympatykom za to zaszczytne wyróżnienie, które jeszcze bardziej mobilizuje nas do dalszej, wytężonej pracy. Dzięki Państwa zaufaniu staramy się i możemy jeszcze lepiej służyć Mieszkańcom…

Pełna galeria zdjęć na naszym facebookowym profilu (GALERIA)