Ułatwienia dostępu dla osób niedowidzących

W trosce o komfort użytkowania przez Państwa strony internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu 22 stycznia 2016 roku wprowadziliśmy dwa rozwiązania ułatwiające dostęp dla osób niedowidzących. Od teraz osoby te mogą użyć opcji WYSOKI KONTRAST oraz POWIĘKSZENIE CZCIONKI. Użycie tych opcji jest bardzo proste, wystarczy kliknąć jedną z dwóch ikon widocznych na górze strony (nad logiem). Opcje te mogą być używanie zamiennie lub jednocześnie. Poniżej przedstawiamy krótkie porównanie działania nowych funkcji.

Ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych


PORÓWNANIE DZIAŁANIA FUNKCJI


Jednocześnie serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w „Białej Sobocie”, która odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w godzinach 9:00-13:00, a na której będą mogli Państwo również dowiedzieć się o funkcjonowaniu naszej strony internetowej.

Prosimy o przesyłanie opinii o stronie internetowej szpitala, a zwłaszcza o jej czytelności i przyjazności na adres mailowy: szymon.pelczynski@gmail.com. Za wszelkie propozycje i uwagi serdecznie dziękujemy, z pewnością pomogą nam w udoskonalaniu naszej strony internetowej.