Przedświąteczne nowości w naszym szpitalu

W Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość świadczonych usług medycznych jak również komfort i zadowolenie Pacjentów. Staramy się ustawicznie rozwijać, modernizujemy także infrastrukturę oraz uzupełniamy specjalistyczny sprzęt i wyposażenie.

W ostatnim czasie oddziały naszego szpitala wzbogaciły się o nowe projektory, tablice multimedialne, sprzęt audiowizualny, interaktywne kąciki zabaw dla dzieci. Staramy się by nasza placówka stawała się coraz bardziej przyjazna dla Pacjentów i Ich Rodzin. Ponadto dzięki dotacji Samorządu Powiatu Wągrowieckiego od dzisiaj dysponujemy najnowszej generacji kardiotokografem, służącym do monitorowania akcji serca płodu.

W tym miejscu wyrażamy wdzięczność Panu Staroście, Zarządowi oraz Radzie Powiatu za rozumienie potrzeb zdrowotnych, życzliwość oraz wsparcie. Rozwijamy się ustawicznie, by jeszcze lepiej służyć Mieszkańcom…