Zaproszenie dla Mieszkańców

W związku z uroczystym przekazaniem obiektu budynku głównego Szpitala po przeprowadzonej rozbudowie oraz modernizacji, serdecznie Państwa zapraszam w dniu 28 października br. (piątek) w godzinach 14.00-16.00 do zapoznania się z efektem prac projektantów oraz wykonawców tego zadania inwestycyjnego.

Spotkanie odbędzie się w nowym Wejściu głównym do budynku szpitala, i będzie zarazem okazją do skorzystania z możliwości wykonania podstawowej oceny stanu zdrowia – zachęcamy do wykonania pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, pomiaru saturacji oraz pomiaru stężenia cukru we krwi. Dla osób szczególnie zainteresowanych zdrowym trybem życia prowadzone będą konsultacje specjalisty z zakresu fitoterapii i fitofarmakologii.

Przy tej okazji zapraszam ponadto Panie w wieku 50-69 lat do zapisania się na bezpłatną, cyfrową mammografię. Badanie zostanie przeprowadzone w dniu 8 listopada br. w godz. 9.00-17.00 – mammobus będzie stacjonował na terenie  naszego Szpitala.

dr Przemysław Bury, dyrektor ZOZ w Wągrowcu

mammografia_01Mmamografia_Badania_08_10_2022