Oddział Położniczo-Ginekologiczny – nabór kandydatów do pracy

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu, w związku z planowanym uruchomieniem w pełnym zakresie działalności Oddziału Położniczo-Ginekologicznego oraz Noworodkowego, ogłasza nabór kandydatów do pracy na następujących stanowiskach:

LEKARZ SPECJALISTA ANEZSEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII – oczekiwane kompetencje:

– doświadczenia w pracy w obszarze Traktu porodowego,

– sprawność w prowadzeniu regionalnej analgezji porodu (ZO/ PP/ CSE),

– gotowość do pełnienia dyżurów medycznych.

LEKARZ SPECJALISTA NEONATOLOGII – oczekiwane kompetencje:

– min. trzyletnie doświadczenie zawodowe po uzyskaniu specjalizacji – praca w oddziale szpitalnym,

– aktualne przeszkolenie w resuscytacji noworodka (kurs NLS),

– gotowość do pełnienia dyżurów medycznych w Oddziale Dziecięcym.

POŁOŻNA ANESTEZJOLOGICZNA – oczekiwane kompetencje:

– wykształcenie wyższe,

– posiadanie specjalizacji lub kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz aktualne przeszkolenie w resuscytacji noworodka (kurs NLS),

– gotowość do pełnienia dyżurów medycznych.

PSYCHOLOG KLINICZNY – oczekiwane kompetencje:

– wykształcenie wyższe (jednolite studia magisterskie),

– posiadanie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej, w specjalności zaburzeń psychicznych lub zaburzeń somatycznych,

– doświadczenie w zakresie sprawowania opieki psychologicznej nad kobietą w sytuacjach szczególnych (poronienie, urodzenie dziecka martwego, śmierć noworodka, narodziny dziecka chorego) oraz udzielania pomocy psychologicznej w okołoporodowych zaburzeniach zdrowia psychicznego.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Aplikacje należy przesyłać do dnia 5 sierpnia br. na adres: sekretariat@szpitalwagrowiec.pl

Dodatkowe informacje na temat formy zatrudnienia, warunków pracy oraz wynagrodzenia można uzyskać telefonicznie, w dni robocze w godz. 10.-12.00, nr kom. 603 152 203.