Wykonano kolejne szczepienia

Zgodnie z harmonogramem pracy mobilnych punktów szczepień, w dniu dzisiejszym (17.01.2022 r.) na terenie ZOZ w Wągrowcu podano kolejne dawki szczepionki przeciwko Sars-CoV-2. W godzinach od 8.00 do 10.00 szczepiono w pierwszej kolejności pacjentów i pracowników ZOZ-u, a następnie (od godz. 9.00) wszystkie pozostałe chętne osoby. Łącznie szczepionkę przyjęło 8 pacjentów (dwóch III dawkę, sześciu II dawkę), 2 pracowników szpitala oraz 6 innych osób – mieszkańców naszego powiatu (wszystkie te osoby zgłosiły się do podania III dawki). Zgodnie z przewidywaniami Dyrekcji Szpitala, zespół mobilnego punktu szczepień obsłużył wszystkie chętne osoby w będącym do naszej dyspozycji czasie bez zbędnego pośpiechu, a następnie udał się do kolejnej ustalonej na dzień dzisiejszy lokalizacji. ZOZ w Wągrowcu, w miarę rozpoznanych potrzeb, będzie planował także kolejne terminy przyjęć w mobilnym punkcie szczepień.

Małgorzata Marczewska, Pielęgniarka epidemiologiczna ZOZ W Wągrowcu