Oddział Dziecięcy przyjmuje małych pacjentów

W związku ze zmniejszeniem liczby pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19 uprzejmie powiadamiam, o odtworzeniu w pełnym zakresie działalności Oddziału Dziecięcego (w części dla dzieci młodszych i starszych). Przyjęcia oraz leczenie realizuje dotychczasowy zespół lekarzy pediatrów: dr n. med. Aurelia Sielużycka, lek. Krystyna Skrzycka, lek. Jolanta Śmiejczak oraz lek. Krzysztof Sidor.
Zarazem pragnę serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy w czasie ostatnich tygodni wspierali funkcjonowanie oddziałów szpitalnych przekazując tak potrzebne – szczególnie pacjentom z koronawirusem w trakcie terapii tlenowej – napoje:
– Urząd Miejski w Wągrowcu przekazał 300 butelek wody mineralnej oraz słodycze,
– HORSTMANN Technika sp. z o.o. przekazała paletę wody mineralnej (1.368 butelek).
Ponadto dla pacjentów szpitala otrzymaliśmy wsparcie od naszych wągrowieckich sąsiadów: LUKA Bistro Bar (ul. Kościuszki 49a), Pizzerii „Margeritta” (ul. Jeżyka 58) oraz NEOMEDYCY Specjalistyczne Gabinety Lekarskie (ul. Janowiecka 79).
Animatorami tej zaszczytnej akcji byli: Burmistrz Miasta Wągrowca p. Jarosław Berendt oraz Radni Rady Miejskiej w Wągrowcu – p. Alicja Trytt oraz p. Robert Kotecki.

dr Przemysław Bury, dyrektor ZOZ w Wągrowcu

CP1130792CP1130793CP1130794CP1130798CP1130799CP1130800