Spotkanie Wigilijne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 22 grudnia 2015 roku, w auli Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu odbyło się spotkanie świąteczne pacjentów, pracowników i przyjaciół szpitala, podczas którego wszyscy obecni mogli przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia czy też podziękować za wzajemną współpracę. Wyrażamy wdzięczność Panu Staroście i Radzie Powiatu Wągrowieckiego za dotychczasowe wsparcie oraz wszystkim, którzy przekazują nam pozdrowienia, życzenia i cenne wskazówki.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przekazać szczere życzenia nadziei, miłości i pokoju… Niech świąteczny nastrój, pełen radości, zdrowia, ciepła i ludzkiej życzliwości będzie początkiem wszelkiego dobra w Nowym 2016. Roku.

Dyrekcja i Współpracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu