Podziękowania

Na przełomie roku Szpital w Wągrowcu otrzymał darowizny rzeczowe oraz finansowe, za które składam serdeczne podziękowania. Naszymi Darczyńcami w tym okresie były następujące osoby i podmioty:

p. Jerzy Kukuła z Kobylca – darowizna rzeczowa (kombinezony ochronne dla personelu medycznego, środek dezynfekcyjny, żel do badań USG) o wartości 5.000 zł;

p. Maria Mataczyńska z Janowca Wlkp. – darowizna finansowa 1.500 zł;

Agencja Promocyjno-Handlowa MINI MAX sp.j. W. Ekiert, Piła – darowizna rzeczowa (środki ochrony osobistej dla personelu medycznego) o wartości 15.600 zł;

Uzdrowisko Ciechocinek S.A. – darowizna rzeczowa dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w postaci wody mineralnej – 600 butelek.

Ponadto Zarządy Kół Łowieckich „Olszyna” w Runowie oraz „Cyranka” w Wągrowcu przekazały kwotę 2.000 zł, którą dofinansowano zakup nowoczesnego aparatu EKG AsCard Orange. Urządzenie umożliwia pomiar czynności bioelektrycznej serca w pełnym zakresie 12 odprowadzeń u dorosłych i dzieci. Zapis badania może odbywać się w trybie ręcznym lub samoczynnym, z możliwością automatycznego wykonania analizy i interpretacji (urządzenie sygnalizuje wykryte nieprawidłowości). Aparat został przekazany do użytkowania w Oddziale Chirurgicznym.

dr Przemysław Bury

CP1130620CP1130632CP1130639CP1130642