Poradnia Chirurgiczna – nowe świadczenia

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, że z początkiem maja br. zaistniała możliwość poszerzenia zakresu udzielanych ambulatoryjnie świadczeń opieki zdrowotnej o porady w obszarze onkologii/chirurgii onkologicznej. Pacjentów przyjmował będzie w Poradni Chirurgicznej lek. Jarosław Jaroszek (specjalista chirurgii onkologicznej), raz w tygodniu – czwartki.

Obsługę zgłoszeń realizuje rejestracja Poradni (tel. 67 26-81-517). Świadczenia dla pacjentów udzielane są bezpłatnie, na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza specjalistę, w ramach umowy z WOW NFZ.

Lek. Jarosław Jaroszek jest doświadczonym specjalistą, zatrudnionym w Oddziale Chirurgicznym ZOZ w Wągrowcu oraz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

dr Przemysław Bury

Dyrektor ZOZ w Wągrowcu