Ogłoszenie konkursu na wykonywanie zadań Kierującego i Zarządzającego Oddziałem Dziecięcym oraz udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć i w Oddziale Noworodkowym.

Przedmiotem konkursu jest udzielenia zamówienia na:

Wykonywanie zadań Kierującego i Zarządzającego Oddziałem Dziecięcym oraz udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć i w Oddziale Noworodkowym.

Wykonywanie zadań Kierującego i Zarządzającego Oddziałem Noworodkowym oraz udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Noworodkowym i w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć.

Udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć i w Oddziale Noworodkowym.

– w terminie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2021 r.

szczególy ogłoszenia

rozstrzygnięcie konkursu na Kierowanie i Zarządzanie Oddziałem Dziecięcym oraz udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć i w Oddziale Noworodkowym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

rozstrzygnięcie konkursu na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Dziecięcym wraz z Punktem Przyjęć i w Oddziale Noworodkowym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu