Informator multimedialny

W dniu 22 GRUDNIA 2015 otrzymaliśmy nowy sprzęt – tym razem do dyspozycji naszych Pacjentów i ich rodzin oddaliśmy nowy informator multimedialny. Jest to komputer zintegrowany z ekranem dotykowym, na ktorym osoby zainteresowane mogą znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Znajduje się tam zarówno informator dotyczący wykonywanych badań, informacje organizacyjne, regulamin oddziału, dane o innych placówkach szpitala, ale także dane o naszym personelu. Kluczowym jednak zadaniem informatora będzie udostępnienie chorym przystępnej informacji o ich chorobach, leczeniu i postępowaniu. Informator jest zintegrowany z internetem (można go w niedługim czasie wykorzystywać jako przeglądarkę internetową). Ponadto zamierzamy umieścić na nim filmy edukacyjne z poszczególnych dziedzin medycyny.