Inwestycje i modernizacje

W dniu 6 października, czyli we wtorek, o godzinie 13:30 nastąpiło uroczyste zakończenie inwestycji modernizacyjnej na Oddziale Wewnętrznym. Przy współudziale władz powiatowych i szpitala została oddana oficjalnie do użytkowania odnowiona strefa intensywnego nadzoru internistycznego z nowo zainstalowanym sprzętem monitorowania kardiologicznego, obejmującym nadzór nad czynnością układu oddechowego i krążenia. Ponadto zaprezentowane zostały nowe rejestratory do badań EKG metodą Holtera wraz z cyfrowym systemem analizy elektrokardiograficznej.

Jednocześnie nastąpiła także prezentacja odnowionego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Bezpośrednio po zakończeniu prezentacji odbył się wykład o tematyce związanej z nowotworami piersi u kobiet.

Jednocześnie w tym dniu od rana można było poddać się badaniu mammograficznemu w nowoczesnym „mammobusie” na terenie szpitala.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tę modernizację!